Korduma kippuvad küsimused

Ronimistehas on mehitamata ronimiskeskus. See tähendab, et meil pole kohapeal klienditeenindajat ja tavakülastuste puhul toimub kõik iseteeninduse põhimõttel. See on lihtne: pilet tuleb soetada veebipoest, misjärel saad oma e-mailile ostukinnituse, kust omakorda leiad “Open door” lingi, millega uks avada.

Kui tuled iseseisvalt või sõpradega, siis sellest pole vaja meile teada anda.

Kui tahad juhendatud ronimist, tuleb meiega eelnevalt kokku leppida. Erinevad võimalused juhendatud ronimiseks leiad siit.

Tavapiletiga saate uksest sisse igapäevaselt kell 09:00-21:00. Preemium-pääsmetega saab sisse ööpäevaringselt. Lahkumise aja võid ise valida.

Otse loomulikult! Ronimistehas pakub sportlikku meelelahutust kõigile – lastest pensionärideni. Meie juures on mitmekesised ronimisvõimalused nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Ronimisega on võimalik alustada iseseisvalt, aga parima sissejuhatuse ronimisse saate meie korraldatud Bouldering ABC kursustelt, kus alaga saab tutvuda juhendaja käe all. Kuupäevade kohta vaata lähemalt Ronimistehase Facebookist “ürituste” alt.

Kindlasti! Ronimistehases tegeletakse bouldedamisega ehk valdav osa seintest on kuni 4,5 m kõrgused ning julgestaja rollis on 30 cm paksune spetsiaalne pehmendusmatt. Seinal ronitakse üksi, aga oht leida ronijate seast uusi sõpru, kes sama ronimisprobleemi kallal punnitavad, on päris suur olenemata sellest, kas sa tuled üksi või mitte.

Kindlasti on lapsed oodatud ronima. Üle terve saali on keeratud radu, mille puhul on mõeldud ka alates 7-aastaste ronijate peale. Lisaks on meil eraldi algajate- ja lastesein, kus nukkide vahemaad on eriti lastesõbralikud ja ronida saavad ka isegi 3-aastased.

4-5 aastassed on juba päris osavad ronijad, kolme-aastased suudavad tihti oma vanemaid üllatada ja selle video laps on alla kahe-aastane.

Kõige väikseimad rendi-ronimissussid on meil suuruses 25.

Maksta tuleb ainult ronimise eest. Kaasaelajad saavad tulla tasuta.

Ei saa. Ronimistehas on ehitatud boulderdamiseks ehk seinad on kuni 4,5 m kõrgused ning julgestuseks on 30 cm paksune pehmendusmatt.

Ronima tulles soovitame selga panna mugavad riided. Alguses on lihtne põlvi ära lüüa, seega püksid võiksid põlved ära katta.

Ronimiseks on spetsiaalsed ronimissussid, mis on kitsama nina ning hästi haarduva tallaga. Ronimissusse saab laenata Ronimistehasest. Paljajalu ronimine ei ole lubatud enda ohutuse ning hügieeni huvides.

Meie ei soovita tulla oma sisespordijalanõudega sest ainult ronimissussidega saad panna võimalikult suure osa keha koormusest jalgadele. Üleliigne käte otsas rippumine väsitab kiiresti. Kui siiski eelistad oma sisespordijalanõusid, eelista õhukese tallaga susse! 

Rendironimissussid leiad kohe sissepääsu kõrvalt riiulist. Kui oled maksnud susside rendi eest meie veebipoes, võid vabalt valida riiulist endale sobilikud ronimissussid. Jalanõusid ei pea eelnevalt broneerima.

Boulderdamiseks on vaja vaid ronimissusse (ostes hind alates 75 €, rentides 2 €). Magneesiumikoti omamine tuleb kasuks (ostes hind alates 15 €, rent 2 €).

Meie preemium-pääsmetega on sul võimalus külastada meid 24/7!

10x, 1, 3, 6 ja 12 kuu pääsmete puhul on kehtivusaega võimalik pikendada, kui arstitõendis on kirjas vähemalt 1 nädalane treeningvõimetus.

Teavitada koheselt vigastuse või haiguse ilmnemisel. Alla nädalase pausi puhul kaarti ei pikendata ega ka siis, kui teavitus tuli pärast arstitõendi kehtivust.

Lisaks saavad preemium-pääsmete omanikud võtta treeningpuhkust: 1 kuu kaardi omanikud 1 nädal, 3 kuu kaardi omanikud 3 nädalat, 6 kuu kaardi omanikud 6 nädalat ja 12 kuu kaardi omanikud 12 nädalat. Kui soovite võtta puhkust välja osade kaupa, siis saab seda teha täisnädalate kaupa.