Laste ja noorte treeningute ajad 2023/2024

Registreerimine uue hooaja 2023/2024 treeningutele:

Alates 2023. aasta sügisest pakume treeninguid 3 eri vanusegrupile, kusjuures igas vanusegrupis on 3 taset. Vanuste järgi jaotuvad grupid:

  1. 6-10
  2. 10-14
  3. 14-16

Tasemete järgi jaotuvad grupid:

1. Algajad

Algajate grupi trennid toimuvad igas vanusegrupis 1 x nädalas (1,5 h kord). Grupid on avatud ja nendega saavad liituda algajad ronimishuvilised. Tasu 40 €/kuu. Algajate grupid võtavad vastu uusi liikmeid. 

2. Harrastajad

Harrastajate gruppi võtame ronijaid, kes on juba varasemalt ronimisega tegelenud. Treeningud toimuvad 2 x nädalas (2 h kord). Tasu 65 €/kuu. Harrastajate grupiga saab liituda treeneri soovitusel.

3. Sportgrupp

Sportgrupi treeningud on mõeldud neile, kes tegelevad ronimisega tõsisemalt ning soovivad käia väljasõitudel ja võistlemas. Selle grupi treeningud toimuvad 3 x nädalas. Septembrist novembrini toimuvad kõik 3 trenni Ronimistehase bouldersaalis. Alates novembrist/detsembrist hakkab 1 treening nädalas toimuma köieronimise saalis. Tasu 85 €/kuu.
Sportgrupiga saab liituda treeneri soovitusel.

Treeningud toimuvad Ronimistehases aadressil Tehase 21. Alates novembrist lisandub treeningute hulka ka köieronimine, mis hakkab toimuma aadressil Tehase 23, kus avame uue köieronimissaali. 

Trennidega alustame 4. septembrist. Proovitreeningud algajate gruppidele toimuvad 4.-8. september. Ühe proovitrenni hind on 10€, mis tuleb tasuda kohapeal sularahas treenerile. Kui laps otsustab jätkata, siis proovitreening arvestatakse maha kuutasust.

Oluline:

  • Klubiga liitumiseks täida liitumisavaldus ja allkirjasta leping SIIN.
  • Klubist lahkumise korral tuleb täita lahkumisavaldus SIIN.
  • NB! Õppetasu tuleb tasuda jooksva kuu eest, millal esitati lahkumisavaldus.

Treeningute toimumisajad 2023/2024